Fanzone

 

V sobotu 17.3. od 14hod. bude na stadioně Pod černým lesem možno u pokladny zakoupit pernamentky na mistrovská utkání mužů za zvýhodněné ceny! (o přesných cenách budete informováni u pokladny)

K prodeji budou pernamentky pro jarní část soutěžního ročníku 2011/2012 a rozděleny budou do tří skupin:

Muži A+B

Muži A

Muži B

 

Dále pak připravujeme kolekci suvenýrů 1.FC Žamberk jako jsou hrníčky, trička a pod. O jejich cenách a zahájení prodeje budete včas informováni.

 

Tak tedy, těšíme se na vaši návštěvu již tuto sobotu na prvním jarním kole Krajského přeboru proti TJ Lanškroun.

 

                                                                                                                                                                                 1.FC Žamberk

                                                                                                                                                                                                   

 

1.FC Žamberk připravil pro svoje příznivce mini dresy.Tento mini dres je možno zakoupit při každém domácím mistrovském utkání u pokladny a jeho cena je 100,- Kč/ks.
Prosíme také fanoušky o podněty, na propagaci našeho fotbalového klubu 1.FC Žamberk

ZpětPříjmení českého fotbalového velmistra: Antonín
 Jumbo

Máte video ne ? Tak pak suďte. Ale zase ho zašlete i druhé straně - Třemošnici. Tam by mělo být vše vidět - no ofsajdová hrana asi ne, i když jako zúčastněný třemošňák si myslím, že hlavně ta druhá nahrávka do ofsajdu byla ( ta by měla být vidět i z kamery). A faul musí kamera odhalit. Pokuď né, tak se nemá cenu dohadovat, protože to je tvrzení proti tvrzení.

 Žamberák

Ano neodpískaná penalta zápas ovlivnila, ale určitě vám ten zápas neprohrála. To byla spíše vaše podrážděnost od začátku utkání díky níž jste dohrávali v 10. Ještě k prvnímu golu, žádnej faul na brankáře tam nebyl pouze vašemu brankáři dělali problémy vysoké balóny do vápna. Vyběhl asi 5 krát a vždy balon podběhl a z toho nakonec byl i druhej gol, u kterýho si myslim, že to ofsajd nebyl, i když jsem nebyl na ofsajdové hraně, ale to vy také ne. Číst o uctě k soupeři od někoho, kdo pro jednu velkou chybu označí rozhodčího za zkorumpovaného a soupeře za ubožáky je poněkud usměvné a vypovídající! !1!

 Třemošňák II.

No nepředvedli jsme nic, to máš pravdu. Ale i to ,nebýt zkorumpovaného rozhodčího, by na Vás stačilo. V tom je to podstatné. Tam se ti snažíme vysvětlit, že jasná penalta za ruku by zcela ovlivnila zápas určitě v náš prospěch. A vaše oba góly - jeden po faulu na brankáře a druhý z ofsajdu (2x) to naopak ovlivnila ve váš prospěch. Naštěstí do Poličky přijel férový rozhodčí a celé prostředí tam, přátelskost a ústa k soupeři bylo vynikající, s vámi nesrovnatelné. To se pak hraje a ukazuje se porovnání týmů - to je totiž " na férovku", ubožáci.!3!

 Žamberák

Penalta pro vás byla jen jedna a né tři, souboj s brankářem nebyl v už v malém vápně a byl to naprosto férový souboj tělo na tělo, červená: váš hráč si prostě nemůže dovolit vulgárně urážet rozhodčího, i kdyby měl pravdu sebevíc a to, že jsme nepředvedli nic až tak fotbalovýho je pravda, ale pořád toho bylo víc než z vaší strany což vzhledem k postavení týmů v tabulce bylo překvapivé.

 kočák

Ten odkaz na ten záznam nefunguje není nejakej jinej? =)!1!

 JimBob

toho bohdá nebude, aby nás nějaký Měcholupy porazily

 Třemošňák

Nevím kde jsi byl na fotbale,nebudu se vracet k penaltám,ta o které mluvíš byla jedna ze třech ale i kdyby ta jedna byla za stavu 1:0 pro Třemošnici a pak by po zvýšení na 2:0 s tím ten plešoun už nic neudělal,navíc z toho vyšla červená,která byla rozhodující pro vývoj,dále první vaše branka souboj v malém vápně s brankařem by pískali všude jinde,druhá branka po jasném ofsajdu,než přišel centr a podběhnutí našeho gólmana,buď sebekritický,spočítal bych fauly na vaší půlce pro nás na jedné ruce,to že jsme byli podráždění,nediv se ,ti kluci to hrají pro zábavu a že mají dobrou partu.Ti kluci si nehrají na něco co půjde samo,jsou nováčci,pro ně je úspěch v kladném smyslu v každém zápase zahrát dobrý fotbal.Na druhou stranu,co jste předvedli sami a šáhni si do svědomí.My body nepotřebovali tolik jako vy.Jak jsem jíž napsal,dělal jsem fotbalu 30 let ať už jako hráč ,nebo trenér a proto jsem skončil.Dospělím to nemusíš vysvětlovat že pan rozhodčí byl nefér ale dětem to nevysvětlíš a proto jsem toho nechal.Na závěr,nevyním z toho váš mančaft,mluvil jsem o rozhodčím a jestli byl zaplacený to je druhá strana mince.

ZpětVpřed

Počet unikatních návštěv: 102093(c) 2008 1.FC Žamberk | Design: Roman Schejbal | Programování: Jaroslav Ramba